Atlantic – бренд чоловічої та жіночої нижньої білизни на кожен день, в якому гармонійно поєднується комфорт, якість обробки та анатомічний крій. При розробці колекції конструктори та дизайнери Atlantic надають великого значення як функціональності, так і дизайну кінцевого продукту. Білизна Atlantic - це поєднання оригінальних дизайнів і високоякісних матеріалів.

Основою бренду є колекція BASIC. В колекції використовуються найбільш популярні крої та матеріали в класичних кольорах.

Колекція FASHION - це кольорова, сучасна білизна, що ідеально підходить для щоденного використання. Чоловіча колекція FASHION розвивається в декількох напрямках:

- Лінія PREMIUM призначена для найвибагливіших споживачів, які цінують високоякісні матеріали (піма коттон, бамбук, модал, мікрофібра), високу якість та комфорт.

- Лінія SPORT призначена для чоловіків, які цінують спортивний стиль та сучасний дизайн, водночас віддають перевагу натуральним матеріалам.

- Лінія CLASSIC - в даній лінійці використовуються класичні, перевірені рішення, де комфорт та практичність на першому місці.

- Лінія HAPPY – чудова ідея для подарунка! Порадуйте своїх близьких несподіваними сюрпризами: білизна з тематичними принтами до Нового року, до Дня Валентина, просто із веселими оригінальними принтами у стильних подарункових упаковках.

Асортимент чоловічої нижньої білизни Atlantic досить широкий і покриває будь-які потреби сучасного чоловіка. Для Вас у лінійці білизни:

·       різноманітність кроїв – стрінги, міні, танга, спорт, класика, шорти, боксери. Ознайомитись з кроями ТМ Atlantic

·       різноманітність тканин - від бавовни до інноваційного бамбука. Ознайомитись з матеріалами ТМ Atlantic

·       різні напрямки дизайнів. Ознайомитись з колекцією білизни

Чоловіча FASHION колекція оновлюється 2 рази на рік. Тому на нашому сайті Ви завжди знайдете для себе щось новеньке.

При виробництві білизни компанія використовує багаторічний досвід та інновації у виробництві, тканинах та фурнітурі. Дизайн продуктів бренду Atlantic завжди відповідає сучасним модним тенденціям.